کشف ۱۵میلیارد کفش بچه‌گانه قاچاق در تهران

رئیس اتحادیه کفش‌های ماشینی تهران گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر با توجه به اجرای برنامه‌های سازنده حجم قاچاق کفش به داخل کشور بسیار کم شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، از کشف هزار و ۲۰ جفت کفش بچه‌گانه قاچاق در تهران به ارزش ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از مهر، سرهنگ علی ولی پور گودرزی، گفت: بیست و هشتم آذر ۹۹ خبری مبنی بر اینکه مالک ساختمانی مسکونی در شهرک گلستان، زیرزمین ساختمانش را به محل دپو و جمع‌آوری کالاهای قاچاق تبدیل کرده است، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: مالک ساختمان و نشانی دقیق آن شناسایی و تیمی از کارآگاهان به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد، خبر صحت داشته و در زیرزمین آن مقادیر فراوانی کالا جمع‌آوری و تبدیل به انبار یک شرکت شده است.

تنوع زیره کفش

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار اخذ شد.

وی تصریح کرد: در بازدید از انبار یک هزار و ۲۰ جفت کفش بچه‌گانه قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و متهم به قاچاق بودن کالاهای کشف شده معترف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند و تمامی اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید