خرید کفش های فوتسال اورجینال از فروشگاه معتبر

0
269
خرید کفش های فوتسال اورجینال از فروشگاه معتبر

فوتسال یا همان فوتبال درون سالن ورزشی دسته جمعی که محبوبیت فراوانی دارد و مانند هر ورزش دیگری برای شرکت در آن نیاز به تجهیزات اولیه باکیفیت دارد. کفش فوتسال یکی از عوامل مهم در انجام این ورزش پر تحرک است که به طور ویژه برای این ورزش بر اساس حرکات بازیکن و زمین بازی طراحی شده است. خرید کفش فوتسال اورجینال می تواند باعث حفظ سلامتی بازیکن و جلوگیری از آسیب به پای او شود؛ البته کفش فوتسال اورجینال به معنای کفش گرانقیمت نیست، بلکه جنس، انعطاف پذیری و مقاومت کفش اهمیت دارد. به طور کلی کفش های اورجینال فوتسال دارای ویژگی های استاندارد متناسب با این ورزش هستند که به صورت تخصصی تولید می شوند و تنوع بالایی دارند. فروشگاه ها و وب سایت های بسیاری ادعای فروش کفش های ورزشی اورجینال را دارند که به دلیل تعدد زیاد کفش های کپی به سختی می توان صحت این گفته را تایید یا تکذیب کرد؛ اما روش هایی وجود دارد که با شناخت آنها می توانید از اورجینال بودن کفش فوتسال خود مطمئن شوید.

ویژگی های کفش فوتسال اورجینال

یک کفش فوتسال از لایه های مختلفی مانند رویه، آستر، زبانه، کفی، لایه میانی و زیره تشکیل شده است و شناخت آنها و جنس مواد اولیه برای تولید و در نهایت برند، طرح و قیمت کفش فوتسال می تواند بر انتخاب شما موثر باشد. برای انتخاب کفش مناسب خود می توانید از راهنمایی های فروشنده کمک بگیرید، اما بهتر است پیش از اقدام به خرید خودتان در خصوص ویژگی های مناسب تحقیق کنید. مهمترین ویژگی های یک کفش فوتسال اورجینال وزن کم، انعطاف پذیری، گردش هوا، زیره مقاوم، سایز و نوع پاشنه آن هستند. برای راحتی در دویدن و تغییر جهت و حرکات یکباره، کفش فوتسال سبک و انعطاف پذیر می تواند عامل تعیین کننده باشد، همچنین گردش هوای مناسب در داخل کفش پاها خنک تر خواهند بود و راحتی بیشتری را به همراه خواهد داشت. از آنجا که در ورزش فوتسال نیاز به تحرک بالا می باشد و همچنین امکان ضربه به پاهای بازیکنان نیز وجود دارد، زیره و پاشنه کفش باید به صورتی باشند که علاوه بر مقاومت بالا شرایط مناسبی را برای تحمل وزن بازیکن و راحتی او در حرکات را نیز فراهم کنند.

سایزبندی کفش ها در برندها و مدل های مختلف با هم تفاوت دارد، به عنوان مثال یک شماره از کفش فوتسال نایک با همان شماره از کفش جوما یا آدیداس به یک اندازه نیستند و برای خرید باید کفش را به پا کنید و از تنگ یا  گشاد نبودنش مطمئن شوید. البته زمان خریدن کفش فوتسال اورجینال نیز اهمیت دارد، زیرا معمولاً در زمان عصر یا غروب پاها به دلیل تحرک در طول روز ممکن است متورم شده باشند، بنابراین بهترین زمان خرید کفش در این ساعات می باشد.

روش های تشخیص اورجینال بودن کفش فوتسال

کفش های فوتسال تنوع بسیاری در برندها، مدل ها و سایر ویژگی ها دارند که انتخاب را سخت می کنند، که با بررسی و تحقیق می توانید بهترین کفش را برای خود انتخاب کنید. اما برای خرید کفش فوتسال باید به چه فروشگاهی مراجعه کنید و چطور از اورجینال بودن آن مطمئن شوید؟

برای تشخیص کفش فوتسال اورجینال می توانید رنگ و جنس رویه، زبانه حاوی اطلاعات، اندازه و مدل کفی و نوع حک اسم و لوگو برند انتخابیتان را مقایسه کنید. البته بهتر است مرجع شما سایت اصلی برند مورد نظرتان باشد و عکس های دقیق هر مدل را به دقت بررسی کرده و با کفش موجود در فروشگاه یا وب سایت مقایسه کنید. همچنین در تمام سایت های مراجع توضیحات دقیقی از جنس، فناوری بکاررفته، محل قرارگیری اطلاعات، نوع حک برند و جزئیاتی از این قبیل وجود دارد که می تواند راهنمای موثری برای اورجینال بودن کفش باشد. به عنوان مثال در کفش فوتسال جوما نام برند در قسمت پشت کفش و لوگوی آن در قسمت پهلو درج شده است.

خرید کفش های فوتسال اورجینال از فروشگاه معتبر

برای خرید کفش فوتسال اورجینال می توانید به دو صورت اینترنتی از طریق وب سایت ها و حضوری از طریق فروشگاه ها اقدام کنید. در صورت مراجعه حضوری به فروشگاه ها میتوانید کفش ها را از نزدیک مشاهده کرده و آنها را به پا کنید و علاوه بر تشخیص سایز مناسب، جنس و سایر ویژگی های آن را از نزدیک لمس کنید. البته خرید کفش فوتسال اورجینال از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز مزایای خاص خود را دارد، معمولاً تنوع کفش ها در وب سایت ها بسیار بیشتر بوده و توضیحات محصول جامع تر می باشد. به طور کلی برای خرید کفش فوتسال اورجینال دقت زیادی لازم است و نیاز به تحقیق فراوان دارد؛ همچنین باید از فروشگاهی معتبر اقدام به خرید کنید تا از اصل بودن کفش مطمئن شوید.

برای انتخاب یک فروشگاه معتبر عوامل زیادی موثر هستند که باید پیش از اقدام به خرید به آنها توجه کنید، با رعایت این عوامل می توانید از خرید کفش فوتسال اورجینال مطمئن شوید. مهمترین نکته در خصوص خرید کفش های اورجینال از فروشگاه معتبر آگاهی فروشنده و دانش او در زمینه کفش های فوتسال می باشد، همچنین فروشگاه باید اصالت کفش های اورجینال خود را به نحوی تضمین کند. نکته مهم در خصوص انتخاب فروشگاه اینترنتی معتبر امکان تعویض سایز کفش ها در صورت اندازه نبودن آنهاست و همچنین دریافت هزینه مناسب و ارسال کفش خریداری شده در زمان مقرر.

با توجه به بررسی هایی که صورت گرفته فروشگاه اورج لند، معتبرترین فروشگاه برای خرید کفش فوتسال اورجینال می باشد که ارائه کفش های با کیفیت و اورجینال و جلب رضایت مشتریان هدف اول این مجموعه می باشد. به دلیل اهمیت عامل قیمت برای مشتریان، این مجموعه محصولات خود را با منصفانه ترین قیمت ارائه می کند و در صورت نامناسب بودن سایز کفش، آن را تعویض می کند. فروشگاه اورج لند اسپورت تضمین 150 درصدی را برای محصولات اورجینال خود ارائه می کند، این تضمین به این معنیست که در صورت خرید از این مجموعه و اثبات اورجینال نبودن آنها (بر اساس نظر متخصصان) 150 درصد مبلغ پرداختی مشتری به او بازگردانده می شود.

می توانید پیش از خرید هر محصولی به صورت رایگان با کارشناسان فروشگاه اورج لند مشورت کنید تا مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. راه های ارتباطی با این مجموعه :

شماره های تماس: 02165236371 – 09331171313

وب سایت اورج لند اسپورت: www.orglandsport.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید