بازگشت APLF به دبی برای ادامه دادن ماموریت خدمات‌رسانی به صنایع چرم و بهپوشی

0
54
بازگشت APLF به دبی برای ادامه دادن ماموریت خدمات‌رسانی به صنایع چرم و بهپوشی

نمایشگاه APLF دبی ۲۰۲۲ روز ۳۰ مارس در مرکز تجارت جهانی این شهر گشایش یافت.
مجله اخبار صنعت چرم و کفش – آخرین دوره ای‌پی‌ال‌اف در سال ۲۰۱۹ در هنگ‌کنگ برگزار شد و برگزاری آن در دبی بازگشت دوباره آن به میدان است. در واقع نخستین بار است که این نمایشگاه در خارج از شهر اصلی‌اش برگزار می‌شود.
دشوار بتوان باور کرد که آخرین دوره این نمایشگاه سه سال و ۱۲ روز پیش در هنگ‌کنگ برگزار شد. دو ماه به برگزاری سال ۲۰۲۰ مانده بود که همه‌گیری کووید۱۹ شروع شد و برگزاری آن به محاق رفت، دوره‌ای که قرار بود در دو تالار طبقه سوم مرکز نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌های هنگ‌کنگ برگزار شود و حال و هوای تازه‌ای برای بازدیدکنندگان داشته باشد.
در پی همه‌گیری‌ کرونا نیز قرنطینه‌های سراسری شروع شد، مسافرت‌های بین‌المللی محدود شد و بسیاری از کشورها برای مسافران ورودی قرنطینه‌های ۱۴ روزه گذاشتند که هنگ‌کنگ هم مستثنا نبود. در نتیجه نمایشگاه پیاپی به تعویق افتاد و برگزارکنندگان تصمیم گرفتند دبی را جانشین هنگ‌کنگ کنند.

چرا دبی؟
تمدید محدودیت‌های کرونایی هنگ‌کنگ تا مارس ۲۰۲۲ سبب شد تا برگزارکنندگان نمایشگاه دنبال محلی جانشین برای برگزاری دوره ۲۰۲۲ بگردند. چند جانشین و از جمله بانکوک و سنگاپور مطرح بودند اما دبی تنها جایی بود که معیارهای لازم را داشت.
در نمایشگاه دبی 463 شرکت از 35 کشور جهان حضور دارند و گروه‌های دباغی مهم مساحتی به وسعت 20 هزار متر مربع را در اختیار دارند و 20 غرفه ملی از برزیل، مصر، فرانسه، گرجستان، هندوستان، ایتالیا، ژاپن، پاکستان، اسپانیا، ترکیه، بریتانیا، ایالات متحده، ازبکستان و زیمبابوه نیز زینت‌بخش این دوره است.
غیبت چین به محدودیت‌های کرونایی سفر و قرنطینه چشم‌گیر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید