قیمتی باورنکردنی برای 4 شب اقامت با تور دبی لحظه آخر

0
63
قیمتی باورنکردنی برای 4 شب اقامت با تور دبی لحظه آخر

تا حالا به این فکر کرده اید که چطور بزرگترین مرکزخرید جهان، اولین اقامتگاه زیردریایی جهان، بلندترین برج جهان و بزرگترین پارک تفریحی دنیا در شهر کوچک دبی به مساحت 35 کیلومترمربع قرار گرفته اند؟!

دبی با امکانات پیشرفته جزء علاقه های بسیاری از افراد به شمار می آید ولی خوشبختانه با وجود لحظه آخر جای نگرانی نیست، در ادامه همراه ما باشید چرا که پیشنهادی ویژه انتظارتان را می کشد!

تورهای دبی با چه پروازهای انجام می‌شود؟

از کشور ایران به مقصد دبی 4 پرواز مستقیم و 3 پرواز غیر مستقیم انجام می شود. پروازهای تهران به دبی اغلب در روزهای جمعه، شنبه، یک شنبه، سه شنبه و چهارشنبه صورت می گیرد که طول این پرواز 2 ساعت می باشد.

 • پروازهای مستقیم: ایران ایر، امارات، ماهان و ایرعربیا (پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه می نشیند که فاصله ای یک ساعته تا دبی دارد.)
 • پروازهای غیرمستقیم: قطر، ترکیش ایرلاین، کویت ایران

نکته 1: در پروازهای غیر مستقیم هواپیما 2 فرود دارد به طوری که یک بار در کشور خودش می نشیند و بار دوم در کشور مقصد فرود می آید. برای مثال ترکیش ایرلاین نخستین فرودش در خاک ترکیه بوده و بعد از ساعاتی توقف، مجدد پرواز می کند و این بار در خاک دبی فرود می آید.

نکته 2: قیمت های درج شده در این مقاله مربوط به بهار 1401 است.

تور هوایی دبی از چه شهرهایی برگزار می شود؟

تور دبی از مبدا تعداد محدودی از شهرهای ایران برگزار می شود که در ادامه تعداد دفعات و شهرها را نام برده ایم:

 • تور دبی از تهران ==> 5 روز در هفته با پروازهای ایرعربیا، ماهان، امارات، فلای دبی و ایران ایر
 • تور دبی از کیش ==> 5 روز در هفته با پرواز کیش ایر
 • تور دبی از مشهد ==> 2 روز در هفته با پروازهای ایران ایر و ماهان
 • تور دبی از اصفهان ==> 2 روز در هفته با پروازهای ایران ایر و ماهان
 • تور دبی از شیراز==> 2 روز در هفته با پروازهای ایران ایر و ماهان
 • تور دبی از اهواز ==> 3 روز در هفته با پرواز ایران ایر
قیمت تور دبی در سال 1401 چقدر است؟

قیمت تور دبی در سال 1401 چقدر است؟

از آنجایی که بخشی از هزینه های سفر، به خرید بلیط هواپیما اختصاص می یابد چگونه ارزان ترین بلیط پرواز به دبی را تهیه کنیم؟

همان گونه که در بالا اشاره کردیم، پروازهای دبی در 5 روز از هفته برگزار می شود که معمولا، روزهای جمعه و شنبه بیشترین تقاضا را دارند به همین دلیل قیمت بلیط هم گران تر است اما از آن جایی که بلیط روزهای وسط هفته مانند سه شنبه یا چهارشنبه خواهان کمتری دارند، قیمت آن ها ارزان تر است.

هم اکنون هزینه سفر به دبی با تور از 7 میلیون تومان شروع می شود؛ برای مشاهده قیمت دقیق ✅ تور دبی 4 شب ✅ روی لینک کلیک کنید.

از طرفی هزینه بلیطِ ایرلاین های مختلف، متفاوت می باشد و بستگی به بودجه شما دارد. برای قیمت ها در بهار 1401 به شرح زیر هستند:

 1. ماهان ایر 👈 از 4750000
 2. قشم ایر 👈 از 5950000
 3. فلای دبی 👈 از 6800000
 4. امارات 👈 از 8900000
 5. ترکیش ایرلاین 👈 14900000

♦️ ♦️ ♦️ پیشنهاد وب سایت لحظه آخر به شما این است که زمان پرواز به دبی را روز سه شنبه یا چهارشنبه و ایرلاین مورد نظر را ماهان ایر انتخاب نمایید.

تور دبی را از لحظه آخر ارزان بخرید

سوالی که ذهن شما را درگیر می کند این است که چگونه سفری ارزان به این شهر لاکچری داشته باشیم؟!! با راهکارهای لحظه آخر قیمت تور دبی را به حداقل برسانید و با قیمتی ویژه به این شهر کوچک ولی با امکاناتی عجیب غریب به خرید تور دبی بپردازید. در نظر داشته باشید که سایت لحظه آخر ارزان ترین تور ها را به کاربران ارائه می دهد.

ارزانترین زمان سفر به دبی

از آنجایی که دمای هوا دردبی همیشه بالا است، بهترین زمان سفر به دبی فصل های پاییز و زمستان است که نسبت به بهار و تابستان از گرمای کمتری برخوردار است. به همین دلیل هزینه تور در این فصل ها گران تر است، به همین خاطر عده قابل توجهی فصل تابستان را برای سفر به دبی انتخاب می کنند و قیمت تور دبی در این فصل رو به کاهش است.

 • بهترین یا گران ترین زمان سفر به دبی: اوایل آذر الی اوایل فروردین (متوسط دمای هوا 14 الی 23 درجه سانتی گراد)
 • بدترین یا ارزان ترین زمان سفر به دبی: اردیبهشت الی شهریور (متوسط دمای هوا 26 الی 42 درجه سانتی گراد)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید