نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک در تهران

0
168
نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک در تهران

 نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی پوشاک، شامل طراحی، مد، لباس، چرم و صنایع وابسته از 20 مهر در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز می شود.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از ایران پرس، به گفته فعالان عرصه تجارت پوشاک، این نمایشگاه که تا 23 مهر ادامه خواهد داشت، بزرگترین رویداد پوشاک از طراحی و ایده پردازی تا رسیدن محصول به دست مصرف کننده محسوب می شود.
ابوالقاسم شيرازي رئيس اتحاديه پوشاك تهران صبح امروز در نشست خبری درخصوص اين نمايشگاه گفت: حضور هم زمان حوزه هاي مختلف عرصه پوشاك اعم از صنايع نساجي (ريسندگي، بافندگي، رنگرزي و چاپ و تكميل كالاهاي نساجي)، طراحي، ماشين آلات و تجهيزات وابسته، دستگاه هاي ريسندگي و بافندگي، توليد، تعميرات و نگهداري، صنايع وابسته، چرم، سراجي، كفش، مشاغل خانوادگي مرتبط با زنان سرپرست خانوار و كالاهاي فرهنگي عفاف و حجاب از ویژگی مهم این نمایشگاه است که قطعا همبستگي بيشتر زنجيره ارزش و رونق توليد در ایران را در پی خواهد داشت.
 رییس اتحادیه پوشاک تهران افزود: ارائه آخرين توانمندي ها و فناوري ها در زنجيره اين صنعت، نگاه ويژه به طراحي و ارزش هاي بومي و ملي كشور در هويت و پوشش اقوام، نگاه راهبردی به بازارهاي منطقه اي و صادرات پوشاك توليد ايران با توجه به كيفيت و استانداردهاي جهاني، ايجاد و گسترش همكاري هاي مشترك در سطح بين المللي و آينده پژوهي در صنعت پوشاك  از اهداف برگزاری نمایشگاه است.
قرار است در مراسم پایانی اين نمايشگاه از منتخبان علمي دانشگاهي، گروه طراحي مد، توليدكنندگان برتر، استارت آپ ها، كارآفرينان و پيشكسوتان صنف پوشاک و همچنين منتخبين جشنواره هاي برگزار شده سابق تقدير و تشكر شود.
در این نشست خبری، محمد رئوف قادری مدیر نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران و حسن هاشمی نماینده اتاق اصناف نیز درباره نحوه برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت پوشاک، توضیحاتی ارائه کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید