Ayakkabı sektörü için en yüksek kalitede ayakkabı üretebiliyoruz

0
209

Amgroup Makine CEO’su:

Ayakkabı sektörü için en yüksek kalitede ayakkabı üretebiliyoruz.


Behrouz Farzam bir ayakkabı imalat şirketinin CEO’su olmaktan çok daha genç ama bu genç adam bu alana cesaret ve yetenekle girmeyi başardı ve hızlı ve başarılı bir şekilde ilerledi.
1985 yılının Haziran ayında doğan Behrooz, eğitimine muhasebe lisans bölümünde devam etmiş ve programlama alanında iki uluslararası dereceye sahiptir.
Farzam, 2010 yılından itibaren cihaz programlama alanına girmiş ve bazı büyük makine imalat fabrikalarında, PLC yapımı da dahil olmak üzere bazı cihazları projelendirerek ve sunarak çalışmalarına başlamıştır. Şu anda bu çalışkan genç adam ayakkabı makineleri imalatı alanında “Amgroup Machinery” adlı bir şirketi yönetiyor.

به‌دنبال ساخت دستگاه‌های جدید براساس نیاز بازار هستیم

Ayakkabı sektörüne giriş
Behrouz Farzam, Deri ve Ayakkabı Sektörü Haber dergiye verdiği röportajda önceki faaliyetleri hakkında şunları söylüyor: Önce uçak yazılım bölümünde çalışmaya başladım, ardından metro projelerinde ve İmam Humeyni Havalimanı’nda görev aldım. Bu adımlardan sonra ayakkabı sektörüne girdim. Yani daha sonra kayınpederim vasıtasıyla bu sektöre girdim. Kendisi Bu sektördeki en eski ve ilk insanlardan biridir .
Kayınpederim ayakkabı sınıfının bir PLC makinesine ihtiyacı olduğunu ifade etti ve bu alandaki geçmişim ve faaliyetlerimi göz önünde bulundurarak bu makineyi ayakkabı sektöründe uygulamamı istedi.
Farzam, dedi: “Ayakkabı sektöründe bu alana girdiğimde bu cihazlar bu sektörde değildi”. Örneğin fabrikalarda hepsi eski olan 30 makine vardı. Orada çalışanlar için bir cihazı güncelledik, başlangıçta personelin güncellenen cihazla çalışması biraz karmaşıktı ve bir süre bize işimizi zorlaştırdığından şikayet ettiler; Ancak bu sistemle bir süre çalıştıktan sonra, bu cihazla çalışmanın ne kadar kolay olduğunu ve ne kadar iyi yeteneklere sahip olduğunu anladılar.
Güncelleme sonrası motor devrini arttırıp azaltabildiler veya oranları değiştirebildiler ya da bu cihazla birlikte birçok istasyonunun ayarı yapıldı ve tüm veriler monitörde görüldü. Yavaş yavaş bu cihazın kullanımı aralarında yaygınlaştı; Öyle oldu ki ayakkabı sektöründe yaklaşık iki bin adet olan tüm makineleri güncelledik. Ve şimdi yaklaşık üç yıldır makine yapımı alanındayım.

Yaptığımız cihazlar
Şimdiye kadar hangi cihazları yapabildiniz sorusuna Farzam şöyle diyor: Pu makinesi, Bir densite, iki densite ve konveyör makinesini yaptık ve ayrıca dönerli makine üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca bir boya makinesi inşa etmek için de çalışmalar sürüyor. Ayrıca bazı Analiz makineleri, alfometre, adım test makinası (fleks makinası) Vesaire yapıyoruz. Ayrıca bir Kauçuk makinesi yapıyoruz.
Devamını hatırlatır: Çalışmanın ilk yılında yani 2018’de 37 pu makinesi, 2019’de 37 makine yapabildik ve 2020’da 72 makineye ulaştık.
Bu yıl ayda 6 cihaz yapımı siparişimiz var ve Kasım ayına kadar sözleşme imzaladık ve bu yıl sözleşmelere göre 43’e yakın cihaz yaptık, yıl sonuna kadar 72’ye ulaşacağını düşünüyorum.
Farzam, dönerli sistem yapımı alanında ne gibi adımlar atıldığı sorusuna yanıt olarak, şunları söylüyor: dönerli sistem yapımı alanında işler biraz geride kalıyor ve en önemli neden elektrik kesintisidir. Saat 15.00 sıralarında kesilen elektrik 07.00’ye kadar devam ediyor. Dolayısıyla bu kesintileri telafi etmek için sabahlari bir iki saat erkenden işe başlıyoruz ama öte yandan kendi üretimimiz yüksek ve sözleşmemiz olduğu için müşterilere karşı sorumlu olmak zorundayız.

Biz de parça yapıyoruz
Siz de parça üretimi yapar mısınız sorusuna cevaben diyor ki: Atölyelerimizden biri parça yapımına ayrılmış ve orada Baypas parçaları, başlık ve pompa yapıyoruz. Bu ay bin Baypas ürettik. Ve üretim sayısı da artıyor, bu yüzden daha fazla zamana ihtiyaç var. Çok kaliteli ve ilkeli üretimimiz var. Bundan sonra başlık ve pompa imalatı programımızda bulunmaktadır.

son sözler
Farzam, yabancı kitlelere hitap ettiğiniz soruya cevaben şunları söylüyor: İran’da üretim tesisleri olan her türlü cihazı üretme kabiliyetimiz var. Bu cihazları en yüksek kalitede yapıyoruz. Avrupa ülkeleriyle karşılaştırılabilir ve artık ülkeye ithal edilmesi gerekmeyen bir kalite.
Farzam dedi ki: dönerli makine tüm ülkelerde kullanılan ve birçok başvuru sahibi olan bir makinedir. Fuardayken standımıza gelen 6-7 ülkenin hepsi bizden dönerli makine yapmamızı istedi. Seri üretime ulaşmak için iyi ve ilkeli bir makine yapabiliriz.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید