آتش سوزی در پاساژ کفش

آتش سوزی در پاساژ تولید کفش بازار تهران

سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در پاساژ تولید کفش در بازار تهران خبر داد.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از تسنیم، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش سوزی در بازار تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در پاساژ تولید کفش ، محدوده بازار کفاشها، بازار سیدولی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش نشانان چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه با کاربری تولید کفش بود که در آن مقادیر زیادی چرم، ظروف چسب و مواد بسیار قابل اشتعال قرار داشت.

وی خاطرنشان کرد: در سطح پشت بام ساختمان مذکور تعدادی انباری نیز وجود داشت؛ یکی از این انباری ها با مواد و مصالح نامناسب و نامقاوم مانند ایرانیت و فلزهای نامقاوم در برابر آتش به وسعت حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر ساخته و کاملاً دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی بیان کرد: دود و آتش به سطح آسمان متصاعد می شد همچنین از طریق رایزر به بخشی از دو طبقه پایینی نیز سرایت کرده بود که آتش نشانان با حضور به موقع خود به سرعت آتش را مهار کرده و تحت کنترل خود درآوردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *