ماشین سازی اسدی پیشگام در صنعت ماشین آلات کفش

0
251

اخبار صنعت چرم و کفش – ماشین سازی اسدی در سال ۱۳۵۲ کار خودرا با تولید ماشین پرس لاستیک و غلطک و ماشین آلات کفش شامل ماشین های دمپایی و کفش آغاز نمود.
در سال ۱۳۷۷، ماشین سازی اسدی برای اولین بار در ایران ساخت ماشین های روتاری تمام اتوماتیک زیره، صندل و کفش را آغاز نمود. سپس در سال ۱۳۸۱، اولین ماشین روتاری ۳۲ ایستگاه توسط این واحد تولیدی ساخته شد و در زمان کوتاهی خط تولید ماشینهای روتاری تمام اتوماتیک ۴۰/۵۰/۶۰/۸۰ ایستگاه نیز راه اندازی گردید.
در همان سال۱۳۸۱، اولین ماشین فیلتر روتاری ۲۴ ایستگاه نیز توسط این شرکت در ایران ساخته و رونمایی شد. در سال ۱۳۸۴، اولین ماشین فشار ضعیف توسط ماشین‌سازی اسدی در ایران ساخته شد. اکنون نیز خط کامل ماشین های تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک و سنگین،ماشین فوم درزگیر، و ماشین های فوم فشار ضعیف و قوی نیز به فهرست محصولات این واحد تولیدی افزوده شده و به لحاظ کیفی، سرآمد بازار داخلی میباشند.
در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از فضای ۴۰۰۰ متر مربع ودر هم آمیختن کیفیت و تکنولوژی جایگاه و اعتباری خاص در میان تولیدکنندگان دیگر دارد. این کارخانه همچنین با بکارگیری استانداردهای تولید در جهت ارتقاء سطح محصولاتش گام بر میدارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید