کیف و کفش همدان راهی نمایشگاه ارمنستان می‌شود

0
289
کیف و کفش همدان راهی نمایشگاه ارمنستان می‌شود

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: تولید کنندگان کیف و کفش استان برای عرضه محصولات خود راهی نمایشگاه کشور ارمنستان می‌شوند.

اخبار صنعت چرم و کفش – احمد گازرانی در گفت‌و‌گو با تسنیم در همدان، اظهار داشت: زیر ساخت‌های صادرات کیف و کفش از استان همدان به کشورهای دیگری نظیر روسیه، افغانستان، پاکستان، عراق و ارمنستان فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا روند صادرات به کشورهای دیگر را کند کرده است تصریح کرد: با این‌حال تولیدکنندگان ما از کار عقب نمانده و در نمایشگاه‌های خارج از کشور شرکت و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان از عرضه محصولات استان در نمایشگاه کیف و کفش ارمنستان خبر داد و گفت: تولیدکنندگان استان در روز بیستم خرداد ماه راهی نمایشگاه ارمنستان می‌شوند.

گازرانی افزود: در این نمایشگاه چهار غرفه مربوط به تولیدات استان است و محصولات در قالب کیف و کفش چرم طبیعی و مصنوعی عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بعدی مربوط به کشور روسیه است، اظهار داشت: همکاران ما در این نمایشگاه نیز ثبت نام کرده و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با اشاره به اینکه با توجه به نوع تقاضای کشورها، اجناس تولید می‌شود تصریح کرد: کیفیت اجناس تولیدی هر روز بهتر از دیروز بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید