بهره‌ برداری از کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذربایجان شرقی

0
124
بهره‌ برداری از کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذربایجان شرقی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذربایجان شرقی به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از ایسنا، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بهره برداری کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذربایجان شرقی خبر داد.

حسین فتحی در جریان بازدید از  کارخانه چرم سازی در شهرک صنعتی چرم تبریز با اشاره به برنامه‌های این اداره کل در راستای رفع موانع تولید استان اظهار کرد: با تمام توان و ظرفیت از تولید و سرمایه‌گذاری در استان حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه  آذربایجان شرقی مهد صنعت چرم است، افزود: این واحد چرم‌سازی که در سنوات گذشته توسط دو کارآفرین جوان استان خریداری شده بود، با همت و تلاش بی‌وقفه این دو جوان متخصص به چرخه تولید بازگشته و گام‌های اساسی برای نصب ماشین‌آلات پیشرفته برداشته شده و در  چند روز آتی به چرخه تولید بازگشته و به بهره‌برداری خواهد رسید.

فتحی تاکید کرد: با بهره‌برداری از این واحد چرم‌سازی در استان چندین محصول استراتژیک از جمله پوست دامی با قابلیت تبدیل به ژلاتین خوراکی به عرصه تولید و به بهره‌برداری خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید