چی می‌زنی؟

0
69
افشین شادی مهر- مدیر مسئول مجله اخبار صنعت چرم و کفش

سلام بر عزیزانی که مطالب مجله اخبار صنعت چرم و کفش را می‌خوانند. پیشاپیش سالی شاد، پیروز همراه با موفقیت‌های روزافزون، ایده‌های مثبت و سلامتی برایتان آرزومندم.
فضای مجازی و برخی از ابزارها همچون اینستاگرام به افراد این اجازه را می‌دهند تا بتوانند به صورت آزاد نظرات خود را اعلام کنند و دیگران هم بخوانند. این موضوع به خودی خود بسیار مثبت است اما به قول عادل فردوسی‌پور عزیز استفاده از هر ابزاری به خصوص در فضای مجازی فرهنگ خودش را می‌‌طلبد. متاسفانه هنوز این فرهنگ در بعضی افراد جا نیفتاده است و هستند افرادی که سریع قضاوت می‌کنند و با این قضاوت نادرست آبروی دیگری را می‌برند و وقتی به ناآگاهی خودشان پی بردند دیگر کاری از دست کسی بر نمی‌آید به قول معروف دیگر آبی است که ریخته شده و قابل بازگشت نیست.
چندی پیش دوست عزیزی در اینستاگرام برایم نوشت که شادی‌مهر چی می‌زنی؟! که همه مسائل را خوب می‌بینی و اینقدر شاد هستی!
این دوست عزیز ما درست می‌گوید. من از صبح که بیدار می‌شوم اول اکسیر شکرگزاری، بعد از آن اکسیر محبت به خود، دیگران، اشیاء و بعد اکسیر عشق به هم نوع، همکار، هم محلی و همه انسان‌هایی که می‌بینم را می‌زنم و حالم خوب می‌شود.
از طرفی دیگر سعی می‌کنم در جامعه با کسانی همکاری، معاشرت و ارتباط برقرار کنم یا حتی مراوده مالی داشته باشم که به نوعی مانند خودم دیوانه یا عاشق هستند. به شما دوستان هم پیشنهاد می‌کنم تا از این افیون شکرگزاری، محبت و عشق استفاده کنید تا حال خودتان و اطرافیانتان خوب شود.
در پایان باز هم سالی سرشار از شادکامی و موفقیت برایتان آرزومندم. در این شماره مختصری از عملکرد امسال مجله، سایت، کار گروه آموزش و بخش اینستاگرام اخبار صنعت چرم و کفش را خدمتتان ارائه کردیم تا شما عزیزان بدانید که تیم خدمتگزار شما در سالی که گذشت چه فعالیت‌هایی برای رشد صنعت و پیشرفت صنعتگران عزیزمان داشته است.


به امید فرداهای بهتر، شاد و پيروز با ایده های مثبت
افشين شادی‌مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید