پوست و چرم لرستان نیازمند حمایت

0
154
شرکت پوست و چرم لرستان نیازمند اعطای تسهیلات

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در بازدید شرکت پوست و چرم لرستان بر ضرورت اعطای تسهیلات لازم جهت حمایت از واحدهای تولیدی تاکید کرد.

اخبار صنعت چرم و کفش – مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص شرکت پوست و چرم لرستان گفت: این مجموعه تا سال ۷۶ فعال بوده و از سال ۷۶ تعطیل شده و چند سال قبل این ملک به مزایده گذاشته شده که آقای سام نژاد در مزایده برنده شده و این ملک ۱۹ هکتاری را خریداری کرده و مالک شخصی این مجموعه است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: مالک جدید مجموعه قرار است در این مجموعه ۱۹ هکتاری را که حدود ۱۳ هزار متر سالن دارد، کارهای تولیدی انجام دهد.

وی افزود: متاسفانه تاکنون این مجموعه موانعی از جمله دریافت تسهیلات داشته  که در این راستا لازم است پیگیری هایی از جانب بنده صورت گرفته و همچنین در راستای برداشتن موانع اداری به ایشان کمک صورت گیرد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به مساحت بالای این ملک، در مورد تبدیل آن به یک شهرک صنعتی خصوصی نیز بحث و تبادل نظر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید