هیدج صاحب نمایشگاه دائمی صنعت کفش می شود

0
202
هیدج صاحب نمایشگاه دائمی صنعت کفش می شود

شهردار هیدج با اشاره به اینکه هیدج یکی از قطب‌های اصلی تولید کفش در کشور محسوب می‌شود، از طرح تبدیل ساختمان فوقانی واحدهای تجاری خدماتی مجتمع لاله (واقع در رمپ خروجی مجتمع) به نمایشگاه دائمی صنعت کفش خبر داد.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش – محمد نجفی صبح امروز (۷ آذرماه) در جلسه کمیته سرمایه‌گذاری شهرداری هیدج با بیان اینکه مجموعه لاله هیدج یکی از ظرفیت‌های گردشگری این شهر و از منابع درآمدی شهرداری محسوب می‌شود، اظهار کرد: برای پیشرو و بهترین بودن در ارائه خدمات بین‌راهی و گردشگری، تهیه طرح به‌سازی و توسعه مجتمع خدماتی رفاهی لاله یکی از ضروریات انکارناپذیر هیدج در مسیر توسعه است.

وی از اجرای طرح رونق مجتمع گردشگری لاله هیدج خبر داد و متذکر شد: هدف از اجرای این طرح، رونق مجتمع با افزایش کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده در آن و در نظر گرفتن بهترین خدمات برای جامعه هدف که شامل مسافران عبوری، کامیون‌های ترانزیت و شهروندان هیدج و شهرهای اطراف است.

این مسئول عنوان کرد: ایجاد نمایشگاه دائمی با اولویت ارائه تولیدات و محصولات شهر هیدج، ایجاد شهربازی سرپوشیده، به‌سازی وضعیت فعلی مجتمع، احداث واحدهای خدماتی متعدد با کاربری‌های مختلف در کنار ایجاد فروشگاه‌های گوناگون، احداث پارکینگ ویژه خودروهای سبک و سنگین، استقرار جایگاه سوخت و … از جمله طرح‌های مورد نظر شهرداری در طرح توسعه مجتمع خدماتی رفاهی لاله خواهد بود.

شهردار هیدج یادآور شد: در همین راستا با پیگیری‌های انجام شده و با درخواست شهرداری، مبلغ ۴ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه گردشگری در مجتمع خدماتی رفاهی لاله توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه هیدج یکی از قطب‌های اصلی تولید کفش در کشور محسوب می‌شود از طرح تبدیل ساختمان فوقانی واحدهای تجاری خدماتی مجتمع لاله (واقع در رمپ خروجی مجتمع) به نمایشگاه دائمی صنعت کفش  خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین رابطه پیگیری طرح توسعه‌ای مجتمع کارگاهی تولیدکنندگان کفش با ایجاد شهرک تخصصی کفش در راستای توسعه این صنعت موفق در هیدج هستیم.

ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید