فروش کفش‌های خاص مسی+عکس

0
143

کفش‌هایی که لیونل مسی با آن ششصد و چهل‌وچهارمین گلش را برای بارسلونا به ثمر رسانده بود و با گذر از رکورد پله، رکورددار بیشترین گل‌زده برای یک باشگاه شد، در یک مزایده به مبلغ ۱۷۳ هزار دلار فروخته شد.

مسی مهم ترین کفش خود را صرف اموریه خیریه کرد

اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از تسنیم، کفش‌هایی که لیونل مسی با آن ششصد و چهل‌وچهارمین گلش را برای بارسلونا به ثمر رسانده بود و با گذر از رکورد پله، رکورددار بیشترین گل‌زده برای یک باشگاه شد، در یک مزایده به مبلغ ۱۷۳ هزار دلار فروخته شد تا عواید حاصل از آن عواید حاصل از آن به کودکانی اهدا می‌شود که در حال مبارزه با بیماری سرطان هستند. این بالاترین رقم پرداختی برای خرید یک جفت کفش‌ فوتبالی در تمامی مزایده‌هایی است که تاکنون برگزار شده است. فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا این کفش‌ها را به موزه هنر کاتالان اهدا کرد بود.

مسی ۳۳ ساله در تاریخ سوم دی ماه در برتری ۳ بر صفر بارسلونا مقابل وایادولید در چارچوب هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا، در دقیقه ۶۵ با گلی که به ثمر رساند، شمار گل‌های زده خود با پیراهن بارسا را به عدد ۶۴۴ در ۷۴۹ بازی رساند و با گذر از رکورد پله، رکورددار بیشترین گل‌زده برای یک باشگاه شد.

برنده ۶ توپ طلا این فصل در ۴۳ بازی از رقابت‌های مختلف، آمار ۳۴ گل‌زده و ۱۴ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید