صنعت مد آلمان و سقوط ۲۰ درصدی در نیمه اول امسال

0
216
صنعت-مد-و-پوشاک

ژرمن‌فشن، اتحادیه صنعت مد و پوشاک آلمان، در گزارش جدید خود اعلام کرد میزان فروش صنعت مد آلمان در نیمه اول امسال نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ درصد سقوط کرده است.

روند بازار– به گزارش خبرنگار مهر به نقل از شین‌هوا، ژرمن‌فشن، اتحادیه صنعت مد و پوشاک آلمان، در گزارش جدید خود اعلام کرد میزان فروش این صنعت در نیمه اول امسال نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ درصد سقوط کرده است.

رئیس ژرمن‌فشن، گرد اولیور سیدنستیکر، گفت: به علت تعطیلی‌های مربوط به کووید ۱۹ و حال‌وهوای کلی بازار تحت تأثیر پاندمی کرونا، این آمار غافل‌گیرکننده نیست.

سیدنستیکر گفت: تولیدکنندگان پوشاک اداری کلاسیک و پوشاک مرتبط با مراسمات، به ویژه در مورد پوشاک مردانه، بیشتر از همه آسیب دیده‌اند چراکه اکثر مراسم‌ها در زمان قرنطینه کرونا تعطیل شده بودند. او ادامه داد: کار کردن از خانه و پوشیدن کت و شلوار خیلی با هم هم‌خوانی ندارد.

این گزارش همچنین نشان داد که با وجود کاهش ۱۸ درصدی صادرات بخش مد به چین، این کشور همچنان مهم‌ترین بازار آلمان باقی مانده است.

سیدنستیکر گفت: کووید ۱۹ صنعت مد آلمان را در بحران عمیقی فرو برده است و بسیاری از شرکت‌های این بخش به کمک‌های دولتی وابسته شده‌اند.

اخبار صنعت چرم و کفش

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید