رونمایی از مرکز ملی توسعه صادرات کفش در نمایشگاه شابز

0
186

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه- ایران شابز- گفت: مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران-ایران مال– با داشتن فضاهای عمومی مدرن و مفرح همراه با امکانات ویژه بسیار قابل توجه است و همچنین این شرایط را برای بازدیدکنندگان، تولیدکنندگان و غرفه داران فراهم آورده تا بتوانند از بروزترین تحولات صنعتی، تولیدی و نیازمندی‌ها اطلاع یابند.

یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران
یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش، یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: تعامل مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ با تولیدکنندگان داخلی موجب می‌شود در آینده نزدیک، شاهد برگزاری رویدادهای بیشتری در این مرکز نمایشگاهی باشیم.

وی با اشاره به این مطلب که دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه(ایران شابز) در مساحتی بالغ بر 13 هزار متر مربع و با حضور 200 شرکت و برند برتر داخلی برگزار شد عنوان کرد: خوشبختانه در این نمایشگاه توانمندی‌های کشور در زمینه رشد تولید داخلی به خوبی به معرض نمایش گذاشته شده است که توانسته کالاهای داخلی را جایگزین محصولات خارجی کند.

مهدی کریمی- رییس فدراسیون توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی
مهدی کریمی- رییس فدراسیون توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی

همچنین رییس فدراسیون توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه ایران شابز، از رونمایی مرکز ملی توسعه صادرات کفش ایران در این نمایشگاه خبر داد و افزود: پس از رونمایی این مرکز طراحان و صادرکنندگان کفش از حمایت‌های ویژه‌ای برخوردار خواهند بود که گام بسیار بلندی در تولید کالاهای صد در صد ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

مهدی کریمی گفت: در دومین دوره برگزاری نمایشگاه شابز جهش بزرگی را در تولید و صادرات کیف و کفش و کالای ورزشی ایرانی شاهد هستیم که این امر باعث تقویت غرور ملی می‌شود چرا که ما در گذشته واردکننده این محصولات بوده‌ایم اما اکنون به صادرکننده آن تبدیل شده‌ایم.

مهدی کریمی درخصوص مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران تصریح کرد: خوشبختانه این مرکز نمایشگاهی از ظرفیت و کیفیت بالایی برخوردار است و اگر فعالان صنعت از وجود چنین مرکزی همراه با امکانات ویژه آن با خبر شوند، از این مرکز نمایشگاهی استقبال چشمگیرتری خواهند کرد.

دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران(ایران مال) از روز 25 تا 28 دی ماه برگزار شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید