خوشه صنعتی کفش دانسفهان راه اندازی شد

0
177
خوشه صنعتی کفش دانسفهان راه اندازی شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: با برگزاری مناقصه عمومی و انتخاب عامل توسعه پروژه خوشه کفش دانسفهان، فعالیت این خوشه صنعتی در قزوین آغاز شد.

 اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از ایرنا، شهریار کشاورز با اشاره به انتخاب عامل توسعه خوشه کفش دانسفهان، اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه های توسعه ای شرکت شهرک های صنعتی و نیز از آنجا که خوشه های کسب و کار نقش محوری و کلیدی در رسیدن به اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی و صنعتی کشور ایفا می کند، با اعلام فراخوان عمومی و از بین ۲ شرکت کننده، افشین فخر به عنوان عامل توسعه خوشه صنعتی کفش دانسفهان انتخاب شد.

وی افزود: تشکیل خوشه فرآوری کفش دانسفهان با هدف ساماندهی صنوف تولید کننده، برند سازی، بازاریابی و صادرات و اشتغال مربوط به این کالا شکل گرفته است.

کشاورز تصریح کرد: با تشکیل خوشه کفش بحث هایی چون تامین مواد اولیه ذینفعان، توسعه فناوری و بهبود روش های تولید، برندسازی، توسعه بازار داخلی و خارجی، ایجاد شبکه های کسب و کار به طور جدی پیگیری خواهد شد.

این مسوول گفت: تشکیل خوشه صنعتی کفش دانسفهان بدون شک صنعت کفش این شهر را متحول می کند و اشتغال پایدار در این منطقه کمک خواهد کرد.

در حال حاضر بیش از ۱۲۰ واحد تولیدی و کارگاهی تولیدکننده کفش در منطقه دانسفهان شهرستان بویین زهرا مشغول به فعالیت می باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید