حضور فعالانه در نمایشگاه سیماک

حضور فعالانه در نمایشگاه سیماک

نمایشگاه سیماک 2022 با شرکت بیش از 280 شرکت در 13 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در 28 سپتامبر به پایان رسید. حضور فعالانه و نوآوری‌های موجود در نمایشگاه، باعث شد تا نمایشگاهی متفاوت با سایر نمایشگاه‌ها برگزار شود.
نمایشگاه سیماک و تنینگ تک مهمترین نمایشگاه در سطح بین‌المللی از نظر برتری و شایستگی در زمینه فناوری‌ است که هر ساله اعتماد و خوش‌بینی بازدیدکنندگان را برای آینده جلب می‌کند و راه‌حل‌هایی در زمینه‌های تولید و مد برای تولیدکنندگان ارائه می‌دهد.
شرکت‌های ایتالیایی بیشترین تعداد شرکت کننده را در این نمایشگاه داشتند و غرفه دارانی از کشورهای ترکیه، فرانسه، آلمان، پرتغال، برزیل، مکزیک، اسپانیا و هند نیز در نمایشگاه سیماک به صورت غرفه حضوری فعال داشتند. علاوه بر آن چهار هزار نفر از 86 کشور دنیا از آخرید دستاوردهای صنعت چرم و کفش در نمایشگاه بازدید کردند.
همزمانی چند نمایشگاه با نمایشگاه‌های سیماک و تنینگ تک از جمه نمایشگاه‌های لیناپله، میکام، میپل، The One Milano و Homi Fashion & Jewels Exhibition که با هشتک #finallytogether نشان داده شده بود، عامل تعیین کننده‌ای بود که منجر به موفقیت این رویداد شد. همچنین محصولات و خدمات کاربردی نوآورانه ارائه شده در این محیط‌های چندبخشی، که هدف مشترک اجرای اکوسیستم‌های مولد متمرکز بر پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی را داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید