هدف گذاری تولید 4 هزار جفت کفش ایمنی در اردبیل

0
36
هدف گذاری تولید 4 هزار جفت کفش ایمنی در اردبیل

مدیرعامل گروه تولیدی یحیی گفت: تولید 4 هزار جفت کفش در روز هدفگذاری اصلی ما در تامین نیاز داخل کشور است.


به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از ایسنا، یوسف صدیقی ۲۰ مرداد در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: به دعوت امام جمعه اردبیل واحد اجاره ای را برای تولید بخشی از زنجیره کفش ایمنی در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل راه اندازی کردیم که 40 نفر در این مجموعه مشغول کار هستند.


وی خاطرنشان کرد: بعد از انصراف از تولید لباس تنها به تولید کفش ایمنی در اردبیل متمرکز شدیم تا به عنوان زنجیره تولید در سطح کشور بتوانیم فرصت اشتغال 300 نفر را در گروه تولیدی یحیی در تهران مهیا کنیم.


مدیرعامل گروه تولیدی یحیی افزود: ما در این گروه تولیدی دانش محور حرکت می کنیم و سعی مان بر این است تا با تکیه بر اصول بکارگیری نیروی متبحر و آموزش دیده، تدارک ماشین آلات پیشرفته، تامین مواد اولیه باکیفیت، اندازه گیری دقیق و استاندارد و بکارگیری روش اصولی بتوانیم در عرصه تولید موفق عمل کنیم.


صدیقی افزود: کنترل کیفیت و بها دادن به تولید محصولات باکیفیت در ابعاد مختلف از شعارهای اصلی ماست که در گروه تولیدی یحیی سعی داریم بهترین و کیفی ترین چرم را تدارک دیده و کفش ایمنی مورد نیاز واحدهای صنعتی بزرگ ایران را تامین کنیم.


وی گفت: در اردبیل نیز در صورت تامین چرم مورد نیاز قادر به تولید محصولات باکیفیت خواهیم بود و سعی داریم تا ظرفیت تولید را از دو هزار جفت به 4 هزار جفت در روز ارتقا دهیم.


صدیقی ادامه داد: هر چند به صادرات محصولات تولیدی می اندیشیم اما تمرکز ما تامین نیاز داخلی است تا در اکثر استان ها با همراهی واحدهای عرضه و نمایندگی خود بتوانیم پاسخگوی نیازمندی کارخانه ها و واحدهای صنعتی باشیم.


وی ورود این گروه تولیدی را از همان روزهای نخست شیوع کرونا به تولید و عرضه ماسک یادآور شد و بیان کرد: ما در این حوزه به یک کار حماسی و جهادی دست زدیم و توانستیم بدون توجه به کسب سود بزرگترین مجموعه تولید ماسک با استانداردهای بالا را راه اندازی کنیم تا در سطح کشور و حتی خارج از ایران به برندی مشهور تبدیل شویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید