تعطیلی کارگاه‌ های کوچک کفش در اصفهان

0
19
تعطیلی کارگاه‌ های کوچک کفش در اصفهان

تعطیلی کارگاه‌های کوچک کفش در اصفهان| حمایت دولت ضروری است

رئیس اتحادیه کفاشان اصفهان گفت: با وجود اینکه در تامین برخی از مواد اولیه کفش با مشکل مواجه هستیم ولی صنعت کفش اصفهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و باید از این صنعت حمایت شود.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش، اکبر زاهدی در گفت و گو با خبرنگار بازار با تاکید بر لزوم حمایت از صنعت کفش دست دوز در اصفهان اظهار کرد: در بازار تولید و تجارت فعلی هر تولیدکننده ای فعال باشد و بتواند با تکنولوزی روز دنیا تولید و اقدام به نوآروی و نوسازی تجهیزات کند، قطع یقین موفق خواهد بود و هر تولیدکننده ای به روز نباشد و همچنان سنتی کار کند هر روز عقب مانده تر خواهد بود.

وی ادامه داد: برخی از واحدها، مشکل نقدینگی دارند و باید مشکلات‌شان حل شود و با وجود ویروس کرونا این مشکلات افزوده شده و اگر دولت حمایت های لازم را از این صنف نداشته باشد با مشکلات جدی در این زمینه روبرو خواهند شد.

صنعت کفش بیمار شده است

رئیس اتحادیه کفاشان استان اصفهان افزود: صنعت کفش بیمار شده و به علت سیاست های نادرست اقتصادی، بسیاری از کارگاه های سنتی و کارگاه های کوچک یا تعطیل یا نیمه تعطیل شده اند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه در تامین برخی از مواد اولیه کفش با مشکل مواجه هستیم ولی صنعت کفش اصفهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و باید از این صنعت حمایت شود.

کفش اصفهان باید به روزهای خوب برگردد

زاهدی بیان کرد: کفش اصفهان می تواند باز دوباره به روزهای خوب خود برگردد و از مسئولان در خواست داریم تا به این امر توجه لازم را داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید