تصاویر جالب همکاری دو برند لوکس در طراحی کفش‌ مردانه

0
142
تصاویر جالب همکاری دو برند لوکس در طراحی کفش‌ مردانه

برند لوکس فرانسوی دیور که از تأثیرگذارترین برندها در زمینه مد و پوشاک مردانه و زنانه است، در جدیدترین همکاری‌اش با برکن استاک، برند آلمانی‌ای که به صندل‌ها و دمپایی‌های راحت و فوق‌العاده باکیفیتش مشهور است.

dior

به گزارش همشهری آنلاین، یکی از جنبه‌های فعالیت‌ طراحان و برندهای مشهور، طراحی و تولید کفش‌ها و لباس‌هایی خارج از چارچوب‌ها و عادات پوششی مردم در زندگی روزمره‌شان است. یکی از این برندها که تأثیر زیادی هم در تعیین ترندهای هر سال دارد، دیور است؛ برندی فرانسوی که در سراسر دنیا شناخته‌شده و جزو برندهای لوکس و گران‌قیمت دنیای مد محسوب می‌شود.

دیور در همکاری جدیدش با برکن استاک – برند مشهور آلمانی که صندل‌های گران‌قیمتش از حیث سازگاری با پا و راحتی، از طرف تمام مشتریان این برند توصیه می‌شود – صندل‌های مردانه‌ای متفاوت طراحی و تولید کرده است.

برکن استاک (Birkenstock) برندی قدیمی است که داستان پرفراز و نشیب آن در سال ۱۷۷۴ در دهکده‌ای کوچک در لانگن برگهایم آلمان آغاز شد؛ هنگامی که یوهان آدام برکن‌استاک (Johann Adam Birkenstock) به‌عنوان یک کفاش مشغول به کار شد. در سال ۱۸۹۶ کنراد برکن‌استاک (Konrad Birkenstock) از نوادگان یوهان آدام شروع به تولید کفی برای کارگاه‌های تولید کفش کرد. در سال ۱۹۰۲ نخستین صندل این برند رسما تولید و وارد بازار کفش و صندل شد. آغاز جنگ جهانی دوم نه‌تنها مانع فعالیت برکن استاک نشد، بلکه مخاطبان جدیدی هم به این برند اضافه شد. خیل عظیم سربازانی که از جنگ به خانه برمی‌گشتند استقبال فراوانی از صندل‌های طبی و راحتی این برند کردند. این برند امروز به تولید کفش، صندل و اکسسوری کفش مردانه، زنانه و بچگانه می‌پردازد. و جدیدترین محصولش صندل‌هایی است که با همکاری‌ دیور تولید کرده است.

کیم جونز، طراح انگلیسی برنده جایزه مُد بریتانیا، که در حال حاضر طراح بخش مردانه دیور است، این صندل‌های خاکستری را که کف آنها به طور جذابی با لوگوی دیور و برکن استاک تزئین شده است، برای کالکشن پاییز و زمستان ۲۰۲۲ این برند طراحی کرده است.

در ادامه تصاویری از نتیجه این همکاری را ببینید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید