افزایش ۳۰ درصدی قیمت کیف و کفش در بازار همدان

0
449
رشد ۱۰۰ درصدی صادرات کفش به افغانستان در سال ۹۹

 قیمت کیف و کفش در بازار همدان افزایش ۳۰ درصدی داشته است.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: در حال حاضر بازار استان را تولیدات داخلی در دست دارند و اجناس داخلی با افزایش ۳۰ درصدی در بازار عرضه می‌شوند.

احمد گازرانی، رئیس اتحادیه کفش همدان
احمد گازرانی، رئیس اتحادیه کفش همدان

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از روند بازار ، احمد گازرانی افزایش قیمت کیف و کفش را ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه تولیدات دانست و تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت در سایر اقلام در بازار، کفش افزایش قیمت و گرانی های اعمال شده بر این کالا تأثیر چندانی نداشته است.

گازرانی نبود مشتری را عمده ترین مشکل بازار در روزهای اخیر اعلام کرد و افزود: با توجه پایین آمدن قدرت خرید مردم و عدم حضور شهروندان در بازار به علت شیوع کروناویروس، بازاریان با رکود مواجه شده و مشتری ندارند.

وی درباره تأمین اجناس در فروشگاه های کیف و کفش همدان اعلام کرد: کیف و کفش تولید داخل به وفور و با تنوع بالا موجود است و مشکلی در تأمین اجناس وجود ندارد.

برگزاری نمایشگاه تخصصی کیف و کفش چرم در همدان

نایب رئیس اتاق اصناف همدان در ادامه از برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه تخصصی کیف و کفش چرم در همدان خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه ۲۲ مردادماه امسال در سایت نمایشگاهی همدان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به سابقه چرم و دست دوزه های چرمی در استان همدان خود را ملزم دانستیم به صورت دوره ای این صنعت گران بها را معرفی کرده و برای حمایت از تولیدکنندگان در این حوزه گام برداریم.

منبع:  ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید