آغازی امیدوارانه

0
52
شراره کدخدازاده- مجله اخبار صنعت چرم و کفش

سال 1401 شمسی نیز از راه رسید و این طور مقرر گردید تا سالی دیگر را با شما همراهان همیشگی مجله اخبار صنعت چرم و کفش آغاز کنیم.
نوروز را در حالی جشن می‌گیریم که طبق عادت تاریخی ما ایرانیان، همراه با آغاز فصل بهار ما نیز به روزهای بهتر امید داریم و حس غریبی که از این آغاز مجدد تجربه می‌کنیم همچنان بی‌نظیر است.
در ایران باستان نوروز یادآور واقعه مهم و تاثیرگذاری است. طبق روایتی اسطوره‌ای در اوستا که یکی از قدیمی‌ترین کتاب‌های ایران باستان است، جمشید که از قدرت فره ایزدی برخوردار بود با دستور اهورا مزدا شروع به مقابله با اهریمن می‌کند و اهریمن را که قحطی و خشکسالی برای ایرانیان به همراه آورده بود شکست می‌دهد. زمانی که دوباره شادی‌ و برکت به سرزمین ایران باز می‌گردد، مردم این روز را به نام نوروز یا روز نوین نامگذاری کردند و با کاشتن جو در تشت این جشن باستانی را جاودانه کردند. شاعران و نویسندگان بزرگی همچون ابوالقاسم فردوسی و ابوریحان بیرونی نیز جمشید را بنیان‌گذار اصلی نوروز می‌دانند.
در فرهنگ و تمدن ایران باستان اسطوره‌های بسیاری وجود دارند که متاسفانه نسبت به آنها غریبه هستیم و این در حالی است که اسطوره‌های یونان و روم را به سبب استفاده آنها در برندسازی به خوبی می‌شناسیم. آشنایی با فرهنگ و تمدن باستانی ایران باعث می‌شود تا ما هم بتوانیم در برندسازی از اسامی اسطوره‌های خود که نام‌های بسیار زیبایی هستند استفاده کنیم.
به هر حال امیدواریم که با قدرت، توان و دستور اهورا مزدا بعد از سالیان سال مجدد اهریمن خشکسالی و بی‌آبی از سرزمینمان رخت بربندد و نعمت و فراوانی و برکت در زندگی تک تک ایرانیان جاری گردد.
در سال جدید گروه مجله اخبار صنعت چرم و کفش آماده است تا با تمام توان، تلاش خود را به کار گیرد تا در کنار تولیدکنندگان و اهالی صنایع بزرگ چرم و کفش، اتفاقات عالی را در صنعت رقم بزند. ما طبق روال هر سال به یاری خداوند مجله را به صورت منظم منتشر خواهیم کرد و در نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف در کنار شما عزیزان خواهیم بود.
باز هم خداوند را هزاران بار شاکریم و از اعماق وجود در هر لحظه از گرداننده سال و حالت‌ها درخواست داریم تا حال همه ایرانیان را به نیکوترین حال بدل کند.


شراره کدخدا زاده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید