آتش به جان انبار و فروشگاه کفش افتاد

0
241

با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی، آتش سوزی انبار و فروشگاه کفش در خیابان ولیعصر مهار و خاموش شد.

به گزارش اخبار صنعت چرم و کفش به نقل از مهر، ساعت ۱۶:۴۴ روز گذشته در پی تماس شهروندان و کسبه یک پاساژ تجاری با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه های ۶۷، ۹۱ و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به خیابان ولیعصر اواسط خیابان مختاری غربی رهسپار کرد.

محمدرضا عیسی پور، افسر آماده منطقه ۵ عملیات آتش نشانی تهران، در این باره ابزار داشت: با رسیدن نیرو های عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک فروشگاه کفش ۱۵ متری که دارای انباری نگهداری کفش و چرم بود به طور کاملا شعله ور شده و و شعله های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به فروشگاه های دیگر پاساژ به مساحت ۲۰۰ متر مربع بود.

وی افزود: آتش نشانان به سرعت با قطع برق چندین مغازه که در معرض خطر آتش سوزی بودند با تجهیز خود به دستگاه های تنفسی، به سرعت به وسیله لوله های آبرسان و خاموش کننده های دستی، با استفاده از دو نردبان دستی قبل از اینکه شعله های آتش به فروشگاه و انبارهای مجاور سرایت کند آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.

عیسی پور خاطرنشان کرد: پس از خاموش شدن کامل آتش سوزی و تخلیه دود متصاعد شده از کانون آتش در فضای پاساژ، نیروهای عملیات با ارائه تذکرات ایمنی به مالکین و همسایگان به مامویت خود پایان دادند.

خوشبختانه این حادثه مصدومیت جانی در بر نداشت و علت اصلی بروز آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه ۵ عملیات در دست بررسی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید